Po úspěšném absolvování Wichterlova gymnázia v Ostravě v roce 2016 jsem začal studovat na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně obor Všeobecné lékařství.


Své zkušenosti z první pomoci také předávám studentům všeobecného lékařství na půdě nejmodernějšího simulačního centra ve střední Evropě kde působím jako lektor.


Angažuji se v projektech ifmsa jakými jsou např. Světový den diabetu či jako lektor projektu Zdraví v hrsti.


Pravidelně se účastním různých ozdravovacích pobytů a kurzů v roli zdravotníka. Po úspěšném absolvování LF bych se dál rád věnoval urgentní medicíně.


Provádíme školení první pomoci na míru

O MNĚ

Jmenuji se Václav Pekala a jsem hlavním lektorem našeho erudovaného týmu školitelů první pomoci. Náš tým se skládá ze studentů všeobecného lékařství, zdravotních sester s praxí a dalších zdravotníků. Celý náš tým se neustále vzdělává a zdokonaluje v oblasti poskytování první pomoci podle nejnovějších standardů a doporučení European Resuscitation Council. Jedná se o přesné postupy, které se každoročně mění a zdokonalují a s jejich obsahem a zněním Vás rádi seznámíme jak teoreticky tak prakticky.


Provádíme školení první pomoci s důrazem na možná rizika vztahující se právě k Vám.  


Dle § 102 odst. 6 a § 103 odst. 1 písm. g) zákona č. 262/2006 Sb., zákoníku práce plyne povinnost pro zaměstnavatele zajistit školení svých zaměstnanců v oblasti první pomoci.


Cílem našich kurzů je srozumitelně podat a názorně předvést účelné postupy první pomoci vedoucí k záchraně života a stabilizaci postiženého do příjezdu záchranné služby. K tomuto účelu používáme srozumitelné prezentace, modelové situace či cvičné figuríny.


Zajišťujeme také školení v oblasti BOZP, PO, výživy apod. viz sekce spolupráce.

 „Největší překážkou úspěchu je strach z neúspěchu. “

- Sven Goran Eriksson

S námi strach z první pomoci mít nemusíte, pomůžeme Vám.


Naše Služby

ŠKOLENÍ ZAMĚSTNANCŮ

ŠKOLENÍ STUDENTŮ

ŠKOLENÍ SPORTOVNÍCH ODDÍLŮ

KURZY PRO DĚTI

#Školení_sportovních_oddílů #Školení_studentů #Školení_zaměstnanců Školení první pomoci Pro firmy, vzdělávací instituce a sportovní oddíly po celé ČR Rezervace Mám dotaz

Tel: +420 776 132 367

Email: info@lekcepp.czCopyright © 2022 Václav Pekala